+420 602 589 841
Po-Pá 7:30 - 16:30
+420 602 589 841 Po-Pá 7:30 - 16:30

Novinky

Odborný seminář: Bezpečnost kabelových tras při požáru

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás tímto pozvat na odborný seminář na téma Bezpečnost kabelových tras při požáru, který se bude konat 2x v průběhu dubna. Jeden seminář proběhne 2.4.2020 od 9:00 hod. v prostorách Aquapalace hotel Prague a druhý 16.4.2020 v Hotelu D1, Ostrovačice u Brna, opět od 9:00 hod.

Více

Kabelové trasy se zachováním funkčnosti při požáru – katalog

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit nový, obsáhlý katalog našich kabelových tras se zachováním funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895.

Více

Výprodej

Vážení zákazníci, vyprodáváme příchytky a spojky trubek, flexibary a rozváděče pod omítku za super nízké ceny.

Více

Nový Přehledový katalog

Představujeme Vám nový přehledový katalog produktů HL system.

Více

Drátěné žlaby jedině od nás

Nabízíme jeden z nejkvalitnějších drátěných systémů na trhu včetně unikátní povrchové úpravy C8.

Více

Snídaně na paletě

Vážení zákazníci, každé druhé úterý v měsíci Vás čeká snídaně.

Více

Nový katalog Podlahových krabic

Dovolujeme si vás informovat, že jsme vydali nový katalog Podlahových instalací s příslušenstvím.

Více

Rozbočné krabice na omítku

Od 1.5. přinášíme nové ceny na rozbočné krabičky pro montážní firmy. Při objednávce můžete získat nejen dopravu zdarma, ale také láhev dobrého italského vína. Více informací v přiloženém letáku.

Více

Michael Urban vyhrál závod světového poháru v ledovém sjezdu

Je nám velkou ctí, že závod světového poháru v ledovém sjezdu v Rusku 2019 (Ice Cross Downhill) vyhrál český závodník Michael Urban. Jsme moc rádi, že se můžeme podílet na sponzoringu Michaela v tomto adrenalinovém sportu. Michael porazil loňského vítěze kanaďana Scott Croxalla (2. místo) a američana Michaela Iulianella (3. místo). Michalovi moc gratulujeme a těšíme se na další závody. Více info: https://www.redbull.com/int-en/atsx500-russia-race-report-and-results

Více

Nosné profily na míru

Vážení zákazníci, nově nabízíme službu nosných profilů na míru dle vašich potřeb. Stačí nám zadat jaké rozměry profilů potřebujete a my vám zboží dodáme dle vašich požadavků. Ušetří vám to nejen čas při montáži, ale také také náklady. Pro více informací nás kontaktujte.    

Více

Nové vydání katalogu Nastřelovací, spojovací a kotvící techniky

Vydali jsme nový katalog spojovacího a nastřelovacího materiálu. Spojili jsme klasický spojovací materiál s nastřelováním, aby naši zákazníci měli celý sortiment pohromadě. Katalog ke stažení zde nebo v sekci “Ke stažení”.

Více

Katalog Kabelové žlaby a Kabelové lávky

Dovolujeme si Vás upozornit na nový katalog Kabelových žlabů a Kabelových lávek:

Více

7. 7. MÁME ZAVŘENO

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 7.7.2017 bude firma HL system, s. r. o. včetně skladu uzavřena. Poslední objednávky budou zpracovány v úterý 4. 7. , další pak v pondělí 10. 7. Děkujeme za pochopení.

Více

Nový katalog Drátěných žlabů s příslušenstvím

Přinášíme nový katalog drátěných kabelových žlabů s kompletním příslušenstvím. Součástí katalogu jsou i produkty v povrchové úpravě C8.  

Více

Elektroinstalační trubky 2016

Nový katalog Pevných a korugovaných elektroinstalačních trubek:  

Více

Vystavujeme na Elektrotechnické výstavě Argos Elektro a.s.

Přijďte si prohlédnout naše produkty na výstavu našeho partnera Argos Elektro a.s. Ostrava dne  15. 9. 2016, od 8:00,  v Trojhalí Karolína. Těšíme se na Vás.

Více

Elektroinstalační krabice 2016

Nový katalog Elektroinstalačních krabic ke stažení zde:  

Více

Kabelové žlaby 2016

Nový katalog kabelových žlabů ke stažení  zde:

Více

7. 6. Prezentace K&V Elektro- Karlovy Vary od 7:00

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci našich produktů 7. června od 7:00 – 14:00 do společnosti K&V Elektro – Karlovy Vary. Součástí prezentace bude občerstvení v podobě grilování. Těšíme se na Vás.

Více

Katalog Podlahové instalace

Nový katalog podlahových instalací ke stažení:

Více

Katalog spojovací techniky – II. vydání

Aktualizované II. vydání katalogu Spojovací a kotvící techniky ke stažení:

Více

JEDNOTNÝ DESIGN KABELOVÝCH LÁVEK

HL system představuje zcela novou řadu kabelových lávek. Nový jednotný systém je nejen inovativní, rovněž vyniká svou přizpůsobivostí a jednoduchostí. Vergokan nabízí čtyři nové typy kabelových lávek: lehké, středně těžké, těžké kabelové lávky a těžké kabelové lávky pro velká rozpětí. Všechny typy najdou využití pro celou řadu aplikací v průmyslu, v budovách, infrastruktuře a v tunelech. Více zde:                   Leták se formátu pdf: Kabelové lávky Vergokan.

Více

UNIFORM PODLAHOVÝ SYSTÉM

HL system přináší na trh unikátní řešení podlahového systému: plně flexibilní s velice jednoduchou a časově nenáročnou instalací. Nová řada unikátních výrobků nového systému splňuje požadavky na uživatelsky příjemný, moderní a minimalistický design. Více informací si prosím prohlédněte v letáku níže.    Leták ve formátu pdf: Uniform podlahový systém

Více

Český katalog produktů ATEX

Připravili jsme pro Vás nový katalog výrobků do výbušného prostředí ATEX.

Více

16.6. prezentace produktů s grilováním ve společnosti Elkov elektro a. s.

Dovolujeme si Vás pozvat na netradiční  prezentaci našich produktů s grilováním, která proběhne u našeho dlouhodobého obchodního partnera a to ve společnosti Elkov elektro a. s., Žďár nad Sázavou. Akce se koná v úterý 16. 6. od 9:00 hod. do 14:00 hod. Těšíme se na Vás, HL system

Více

13. 5. prezentace produktů HL system v Aspera, spol. s. r. o.

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na celodenní prezentaci sortimentu firmy HL system, které se bude konat dne 13.5.2015 od 8:30 do 14:00 hod. v prostorách našeho obchodního partnera, firmy ASPERA, spol. s r.o. Křižíkova 734/1, České Budějovice. Budeme prezentovat následující skupiny výrobků: 1. Nastřelovací techniku 2. Certifikované systémy pro kabelové trasy se zachováním funkčnosti při požáru 3. Spojovací a kotvící techniku 4. Kabelové nosné systémy 5. Elektroinstalační trubky, lišty a krabice 6. Rozváděčovou techniku   Těšíme

Více

Nové BRUTTO CENÍKY ke stažení

Vážení obchodní partneři, vzhledem ke stálému oslabování kurzu koruny k cizím měnám a novým dodavatelským podmínkám jsme nuceni s platností od 1.2.2015 aktualizovat vybrané brutto ceníky. Nové ceníky dotčené změnou naleznete v rubrice Ke stažení. Konkrétní výše slev zůstávají beze změny. Pro případné dotazy jsou Vám naši obchodní zástupci rádi k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Více

SKLOLAMINÁTOVÉ ROZÁDĚČE TAIS CUBE

Rozváděče TAIS CUBE pomohou ve zrychlení vaší práce. Snadno se instalují, mají dlouhodobou životnost a vysoké IP. Jsou dodávány v provedení s transparentním nebo plným předním víkem. TAIS CUBE přináší flexibilní a finančně efektivní řešení pro průmysl, administrativní objekty, železniční odvětví, distribuci elektrické energie, automatizaci, ovládání a monitorování. Více informací v našem novém katalogu:

Více

Prezentace NASTŘELOVACÍHO SYSTÉMU ve velkoobchodech

Dovolte nám pozvat Vás na ukázkové prezentace našeho komplexního NASTŘELOVACÍHO SYSTÉMU A KABELOVÝCH TRAS S FUNKČNOSTÍ PŘI POŽÁRU DLE ZP-27/2008, které budou probíhat u našich velkoobchodních partnerů. Na prezentace není nutné potvrzovat účast. Těšíme se na setkání s Vámi. Termíny prezentací:         8. 12. 7 :00 – 14:00 Elektro S.M.S. s. r. o., Dobrovodská 43, 370 06 České Budějovice  

Více

Produkty do výbušného prostředí ATEX

Přinášíme novinku v našem sortimentu a to produkty do výbušného prostředí s certifikací ATEX.  Široký sortiment těchto produktů je vám k dispozici v naší rubrice produktů ATEX.   

Více

Rychlá práce s Torab Con šrouby

Torab Con šrouby změní styl vaší práce. Díky snadno vyměnitelnému příslušenství budete rychlejší a samotné zapravení šroubů silnější.  

Více

Katalog SPOJOVACÍ A KOTVÍCÍ TECHNIKY

Vydali jsme nový katalog SPOJOVACÍ A KOTVÍCÍ TECHNIKY.

Více

AKCE NA NASTŘELOVACÍ PISTOLI

Chcete si vyzkoušet nastřelování pomocí naší Nastřelovací pistole HL AG? Přijďte do velkoobchodů našich partnerů a zjistěte, jak zefektivnit Vaši práci.    

Více

Nové, menší rozbočné krabice certifikované dle ZP-27/2008

Do naší standardní nabídky jsme zařadili nové rozbočné krabice na omítku, certifikované zkušebnou Pavus a.s. na trasy se zachováním funkčnosti při požáru, odzkoušené dle ZP-27/2008, v souladu s vyhláškou MV č. 23/2008Sb., novelizovanou vyhláškou MV č. 268/2011 Sb. Tyto kovové rozbočné krabice jsou výrazně menší, než námi dosud nabízené obdobné krabice – nový rozměr krabice je pouze 120*100*50mm. Tyto krabice jsou taktéž součástí normové nosné konstrukce a jsou certifikovány na odolnost až 90 minut (PH90-R). Nespornou výhodou je

Více