+420 602 589 841
Po-Pá 7:30 - 16:30
+420 602 589 841 Po-Pá 7:30 - 16:30

Novinky

Nový KLIK SYSTÉM

Nové spojování drátěných žlabů, to je KLIK systém HL CVFL60 a HL CVF100

Více

PISTOLE FORCEONE CALIBRE

Přinášíme novinku ve formě nové nastřelovací pistole HL FORCEONE CALIBRE.

Více

Bezpečnostní opatření v průběhu pandemie

Vážení zákazníci, jsme rádi, že nouzový stav je již za námi a můžeme se pomalu vracet k normálu. Protože ale stále musíme být opatrní prosím vstupujte do prostor společnosti HL system vždy se zakrytými ústy (rouškou, šátkem) . Zároveň prosíme o dodržování bezpečného rozestupu (2,5 m) mezi Vámi a našimi zaměstnanci.

Více

Kabelové trasy se zachováním funkčnosti při požáru – katalog

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit nový, obsáhlý katalog našich kabelových tras se zachováním funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895.

Více

Výprodej

Vážení zákazníci, vyprodáváme příchytky a spojky trubek, flexibary a rozváděče pod omítku za super nízké ceny.

Více

Nový Přehledový katalog

Představujeme Vám nový přehledový katalog produktů HL system.

Více

Drátěné žlaby jedině od nás

Nabízíme jeden z nejkvalitnějších drátěných systémů na trhu včetně unikátní povrchové úpravy C8.

Více

Snídaně na paletě

Vážení zákazníci, každé druhé úterý v měsíci Vás čeká snídaně.

Více

Nový katalog Podlahových krabic

Dovolujeme si vás informovat, že jsme vydali nový katalog Podlahových instalací s příslušenstvím.

Více

Michael Urban vyhrál závod světového poháru v ledovém sjezdu

Je nám velkou ctí, že závod světového poháru v ledovém sjezdu v Rusku 2019 (Ice Cross Downhill) vyhrál český závodník Michael Urban. Jsme moc rádi, že se můžeme podílet na sponzoringu Michaela v tomto adrenalinovém sportu. Michael porazil loňského vítěze kanaďana Scott Croxalla (2. místo) a američana Michaela Iulianella (3. místo). Michalovi moc gratulujeme a těšíme se na další závody. Více info: https://www.redbull.com/int-en/atsx500-russia-race-report-and-results

Více

Nosné profily na míru

Vážení zákazníci, nově nabízíme službu nosných profilů na míru dle vašich potřeb. Stačí nám zadat jaké rozměry profilů potřebujete a my vám zboží dodáme dle vašich požadavků. Ušetří vám to nejen čas při montáži, ale také také náklady. Pro více informací nás kontaktujte.    

Více

Nové vydání katalogu Nastřelovací, spojovací a kotvící techniky

Vydali jsme nový katalog spojovacího a nastřelovacího materiálu. Spojili jsme klasický spojovací materiál s nastřelováním, aby naši zákazníci měli celý sortiment pohromadě. Katalog ke stažení zde nebo v sekci “Ke stažení”.

Více

Katalog Kabelové žlaby a Kabelové lávky

Dovolujeme si Vás upozornit na nový katalog Kabelových žlabů a Kabelových lávek:

Více

7. 7. MÁME ZAVŘENO

Dovolujeme si Vás upozornit, že dne 7.7.2017 bude firma HL system, s. r. o. včetně skladu uzavřena. Poslední objednávky budou zpracovány v úterý 4. 7. , další pak v pondělí 10. 7. Děkujeme za pochopení.

Více

Nový katalog Drátěných žlabů s příslušenstvím

Přinášíme nový katalog drátěných kabelových žlabů s kompletním příslušenstvím. Součástí katalogu jsou i produkty v povrchové úpravě C8.  

Více

Elektroinstalační trubky 2016

Nový katalog Pevných a korugovaných elektroinstalačních trubek:  

Více

Vystavujeme na Elektrotechnické výstavě Argos Elektro a.s.

Přijďte si prohlédnout naše produkty na výstavu našeho partnera Argos Elektro a.s. Ostrava dne  15. 9. 2016, od 8:00,  v Trojhalí Karolína. Těšíme se na Vás.

Více

Elektroinstalační krabice 2016

Nový katalog Elektroinstalačních krabic ke stažení zde:  

Více

Kabelové žlaby 2016

Nový katalog kabelových žlabů ke stažení  zde:

Více

7. 6. Prezentace K&V Elektro- Karlovy Vary od 7:00

Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci našich produktů 7. června od 7:00 – 14:00 do společnosti K&V Elektro – Karlovy Vary. Součástí prezentace bude občerstvení v podobě grilování. Těšíme se na Vás.

Více

Katalog Podlahové instalace

Nový katalog podlahových instalací ke stažení:

Více

Katalog spojovací techniky – II. vydání

Aktualizované II. vydání katalogu Spojovací a kotvící techniky ke stažení:

Více

JEDNOTNÝ DESIGN KABELOVÝCH LÁVEK

HL system představuje zcela novou řadu kabelových lávek. Nový jednotný systém je nejen inovativní, rovněž vyniká svou přizpůsobivostí a jednoduchostí. Vergokan nabízí čtyři nové typy kabelových lávek: lehké, středně těžké, těžké kabelové lávky a těžké kabelové lávky pro velká rozpětí. Všechny typy najdou využití pro celou řadu aplikací v průmyslu, v budovách, infrastruktuře a v tunelech. Více zde:                   Leták se formátu pdf: Kabelové lávky Vergokan.

Více

UNIFORM PODLAHOVÝ SYSTÉM

HL system přináší na trh unikátní řešení podlahového systému: plně flexibilní s velice jednoduchou a časově nenáročnou instalací. Nová řada unikátních výrobků nového systému splňuje požadavky na uživatelsky příjemný, moderní a minimalistický design. Více informací si prosím prohlédněte v letáku níže.    Leták ve formátu pdf: Uniform podlahový systém

Více

Český katalog produktů ATEX

Připravili jsme pro Vás nový katalog výrobků do výbušného prostředí ATEX.

Více

16.6. prezentace produktů s grilováním ve společnosti Elkov elektro a. s.

Dovolujeme si Vás pozvat na netradiční  prezentaci našich produktů s grilováním, která proběhne u našeho dlouhodobého obchodního partnera a to ve společnosti Elkov elektro a. s., Žďár nad Sázavou. Akce se koná v úterý 16. 6. od 9:00 hod. do 14:00 hod. Těšíme se na Vás, HL system

Více

13. 5. prezentace produktů HL system v Aspera, spol. s. r. o.

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na celodenní prezentaci sortimentu firmy HL system, které se bude konat dne 13.5.2015 od 8:30 do 14:00 hod. v prostorách našeho obchodního partnera, firmy ASPERA, spol. s r.o. Křižíkova 734/1, České Budějovice. Budeme prezentovat následující skupiny výrobků: 1. Nastřelovací techniku 2. Certifikované systémy pro kabelové trasy se zachováním funkčnosti při požáru 3. Spojovací a kotvící techniku 4. Kabelové nosné systémy 5. Elektroinstalační trubky, lišty a krabice 6. Rozváděčovou techniku   Těšíme

Více

Nové BRUTTO CENÍKY ke stažení

Vážení obchodní partneři, vzhledem ke stálému oslabování kurzu koruny k cizím měnám a novým dodavatelským podmínkám jsme nuceni s platností od 1.2.2015 aktualizovat vybrané brutto ceníky. Nové ceníky dotčené změnou naleznete v rubrice Ke stažení. Konkrétní výše slev zůstávají beze změny. Pro případné dotazy jsou Vám naši obchodní zástupci rádi k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Více

SKLOLAMINÁTOVÉ ROZÁDĚČE TAIS CUBE

Rozváděče TAIS CUBE pomohou ve zrychlení vaší práce. Snadno se instalují, mají dlouhodobou životnost a vysoké IP. Jsou dodávány v provedení s transparentním nebo plným předním víkem. TAIS CUBE přináší flexibilní a finančně efektivní řešení pro průmysl, administrativní objekty, železniční odvětví, distribuci elektrické energie, automatizaci, ovládání a monitorování. Více informací v našem novém katalogu:

Více

Prezentace NASTŘELOVACÍHO SYSTÉMU ve velkoobchodech

Dovolte nám pozvat Vás na ukázkové prezentace našeho komplexního NASTŘELOVACÍHO SYSTÉMU A KABELOVÝCH TRAS S FUNKČNOSTÍ PŘI POŽÁRU DLE ZP-27/2008, které budou probíhat u našich velkoobchodních partnerů. Na prezentace není nutné potvrzovat účast. Těšíme se na setkání s Vámi. Termíny prezentací:         8. 12. 7 :00 – 14:00 Elektro S.M.S. s. r. o., Dobrovodská 43, 370 06 České Budějovice  

Více

Produkty do výbušného prostředí ATEX

Přinášíme novinku v našem sortimentu a to produkty do výbušného prostředí s certifikací ATEX.  Široký sortiment těchto produktů je vám k dispozici v naší rubrice produktů ATEX.   

Více

Rychlá práce s Torab Con šrouby

Torab Con šrouby změní styl vaší práce. Díky snadno vyměnitelnému příslušenství budete rychlejší a samotné zapravení šroubů silnější.

Více

Katalog SPOJOVACÍ A KOTVÍCÍ TECHNIKY

Vydali jsme nový katalog SPOJOVACÍ A KOTVÍCÍ TECHNIKY.

Více

AKCE NA NASTŘELOVACÍ PISTOLI

Chcete si vyzkoušet nastřelování pomocí naší Nastřelovací pistole HL AG? Přijďte do velkoobchodů našich partnerů a zjistěte, jak zefektivnit Vaši práci.    

Více

Nové, menší rozbočné krabice certifikované dle ZP-27/2008

Do naší standardní nabídky jsme zařadili nové rozbočné krabice na omítku, certifikované zkušebnou Pavus a.s. na trasy se zachováním funkčnosti při požáru, odzkoušené dle ZP-27/2008, v souladu s vyhláškou MV č. 23/2008Sb., novelizovanou vyhláškou MV č. 268/2011 Sb. Tyto kovové rozbočné krabice jsou výrazně menší, než námi dosud nabízené obdobné krabice – nový rozměr krabice je pouze 120*100*50mm. Tyto krabice jsou taktéž součástí normové nosné konstrukce a jsou certifikovány na odolnost až 90 minut (PH90-R). Nespornou výhodou je

Více