+420 602 589 841
Po-Pá 7:30 - 16:30
+420 602 589 841 Po-Pá 7:30 - 16:30

O firmě

Vize společnosti
Všechny naše kroky směřují k vybudování moderní a respektované společnosti, která efektivně, profesionálně a vstřícně vykonává svou činnost. Společnost, na kterou se zákazníci s důvěrou obracejí pro radu při technických řešeních a instalaci našich elektroinstalačních komponentů.

O nás
Naše společnost působí na trhu již 17. rokem a přináší širokou nabídku zboží od širokého sortimentu elektroinstalační techniky  až po vlastní certifikované protipožární trasy splňující požadavky zákonem stanoveným podmínkám (zák. č. 23/2008 Sb., novelizovaný vyhláškou 268/2011 Sb.) a splňují ČSN 73 0895.

HL system působí na českém trhu jako výrobce elektroinstalačních komponentů a také jako výhradní zástupce mnoha předních evropských dodavatelů elektroinstalačních materiálů a rozvaděčové techniky. Produkty uváděné na český trh společností HL system nacházejí široké uplatnění nejen v technicky náročných projektech, ale i ve standardních instalacích, jak ukazují naše reference.

Našim cílem je navrhovat zákazníkům vždy jen ta nejlepší technická a ekonomická řešení.

fotky_budova_2016

Trocha z historie až po současnost
Společnost HL system, s.r.o. byla založena v roce 2003. Firma začínala s užší nabídkou produktů. Mezi hlavní sortiment patřily designové vypínače značky JUNG a elektroinstalační technika – kabelové žlaby, lávky a montážní příslušenství od evropských dodavatelů. Postupně se na nás obraceli přední evropští výrobci elektroinstalační techniky se žádostí o navázání spolupráce. Po pečlivém výběru, kdy jsme hlavní důraz kladli na vysokou kvalitu výrobků a spolehlivost našich partnerů, danou dlouhou historií a zkušeností, jsme s vybranými partnery uzavřeli smlouvu o výhradním zastoupení pro trh v ČR. Abychom vyhověli rostoucím požadavkům našich zákazníků, přestěhovali jsme se v roce 2008 do nově vybudovaných vlastních prostor, dostupných na D1 exitu 15, v obci Všechromy. Zde pro Vás máme pevnou obchodní základnu, díky které dodáváme naše produkty do velkoobchodů po celé ČR. Abychom mohli vyhovět poptávce ze Slovenska, otevřeli jsme v roce 2010 pobočku v Novém Městě nad Váhem.

Přelomovým rokem pro společnost je rok 2012, kdy ve vedení společnosti zůstává Ing. Petr Houska, jakožto jediný vlastník společnosti. Na konci tohoto roku jsme rovněž posílili náš obchodní a technický tým spolupracovníků.

Promovidea: